Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute küpsiste kasutamisega. Kui soovite keelata küpsiste salvestamist teie seadmesse, kohandage palun oma brauseri turvaseadeid.

Loe lähemalt

KOOSTÖÖS PARIMATE EKSPERTIDEGA

23.03.2021

KAS PULJONGIT ON KOERTELE ÜLDSE VAJA? KAS SEE ON TERVISLIK? MILLINE KOOSTIS ON PARIM? MIS KOERTELE TEGELIKULT MAITSEB?

Kokkadena oleme küll suurepärased puljongimeistrid, aga seda, milline on parim puljong koertele me ometi ei teadnud. Küsimusi oli palju, aga tänu veterinaaride, koerakasvatajate ja toitainespetsialisti nõuannetele saime teadmisi, mille põhjal valmis keeta just see õige puljong. Nii juhtuski, et kokkade oskuste ja ekspertide teadmiste koostöös sündis koerte jaoks parim retsept.

Puljong koertele peab olema eelkõige tervislik, aga me oleme ikkagi gurmaanid ning ei kavatsenud ka seekord maitse osas järelandmisi teha. Maitse timmimisega tulid samuti appi koerakasvatajad, kes lasid oma lemmikutel sõna sekka öelda. Maitsetestis osales 52 koerakasvatajat oma 140 koeraga, kelle hulgas ligikaudu 40 erinevat tõugu ja ka mõned segaverelised lemmikud. Tulemus rõõmustas nii meid kui ka ilmselt koeri, kes head kraami maitsta said, sest lausa 90% testijatest jõid nii kana-kui veisepuljongit väga hea meelega. Pirtsakamad isendid hakkasid valima ja eelistasid ühte teisele või vastupidi. Mõni üksik otsustas, et puljong pole ikka tema jaoks, aga see on meile vaid innustuseks, et proovida keeta veelgi uusi retsepte ja maitseid.