Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute küpsiste kasutamisega. Kui soovite keelata küpsiste salvestamist teie seadmesse, kohandage palun oma brauseri turvaseadeid.

Loe lähemalt

KUIDAS PULJONG VALMIB? MIS TÄHENDAB „HUMAN GRADE“?

23.03.2021

Valmistame puljongit käsitööna ja koerte puljong pole mingi erand. Meie jaoks polegi tegelikult vahet, kas puljong on keedetud koertele või inimestele. Ainus vahe on retseptis. Loomapuljong on tummisem ja maitseaineteta, aga kvaliteedilt inimtoidu vääriline ning kõlbab tarbimiseks kogu perele. Sellepärast on ka pakil ikoon “human grade”. See tähendab, et toode on inimtoidu kvaliteediga ja kui su koer juhtub olema see isend, kes puljongile pigem ööbikukeeli eelistab, siis võid vabalt puljongi ise ära süüa. Muidugi maitse asi, aga soovitame veega lahjendada ja näpuotsaga soola ja ürte ka lisada.

Inimtoidu vääriline on ka puljongi koostis. Kasutame ainult mahepõllumajanduslikku toorainet, mis tähendab vabapidamisel ja rohumaal kasvatatud kanade ja veiste konte ja väldime koostises kõike seda, millest kooliajal keemia tunnis räägiti. Meie tooted on puhtad, lihtsa ja arusaadava koostisega ning 100% orgaanilised.
Õige puljong, mille puhul saab rääkida tervisele kasulikest omadustest, on alati keedetud kontidest ja mitte lihast või kanakintsust ning loomulikult keedetud õigesti. See tähendab vähemalt 12 tundi keetmist madalal temperatuuril, et kõik kasulik kontidest kätte saada. Eraldunud rasva koorime ka keetmise käigus välja, et toode poleks liiga rasvane ja kaloririkas.