Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute küpsiste kasutamisega. Kui soovite keelata küpsiste salvestamist teie seadmesse, kohandage palun oma brauseri turvaseadeid.

Loe lähemalt

UUDIS! MAKSAKASTMED LEMMIKLOOMADELE!

Autor: FoodStudio

17.05.2024

MAITSENAUDINGUTE UUS TASE. PULJONGIST JA MAKSAST MUIDUGI!

  • 100% looduslikud koostisosad

Kastmed on valmistatud FoodStudio enda kondipuljongist ja maksast. Kõik koostisosad on kas mahepõllumajandusest või looduslikku päritolu.

  • Human grade kvaliteet

Tooraine valik ja tootmisprotsess vastab inimestele mõeldud toodete valmistamise standarditele.

  • Sisaldab ainult ühte proteiiniallikat

Koostise lihtsus on õrn seedimisele ning abiks toidutalumatuse või allergia korral

  • Kõrge kollageenitase

Toetab liigeste ja karvkatte tervist. Kondipuljongi pika keetmisprotsessi tulemusel eraldub kontidest looduslik kollageen. Maksa lisamine tõstab kollageeni taset veelgi.

  • Madal energiasisaldus

Rasvasisaldus on toodetes väga madal. FoodStudio loomade puljongitest kooritakse kontidest eraldunud rasv välja ning  puljongid on täiesti rasvavabad. Kastmetes sisalduv vähene rasv eraldub lisatud maksast.

  • Tugev lõhn ja maitse

Lemmikloomade tundlikule lõhna-ja maitsemeelele äärmiselt atraktiivne. Eelkõige kasutamiseks maitsetugevdajana igapäevase toidu lisandina või lihtsalt tervisliku maiusena.

FoodStudio on endale seadnud kõrgeimad standardid, et ka lemmikloomatoidud oleks samaväärsed  inimtoidu kvaliteediga. Alates põhjalikust tooraine valikust kuni inimtoidu valmistamisel kasutatavate rangete standardite järgimiseni.

Meie kastmetes kohtub lihtsus toitvuse ja tervislikkusega. Tooted sisaldavad ainult ühte proteiiniallikat. See mitte ainult ei soodusta õrna seedimist, vaid on oluline ka lemmikloomadele, kellel esineb toidutalumatust või allergiat, pakkudes kõigile tervislikku valikut.

Maksakastmete kõrge kollageenitase pärineb eelkõige kondipuljongist, millest pika keetmisprotsessi tulemusena eraldub looduslik kollageen ning taset tõstab veelgi lisatud naturaalne maks. Tervise seisukohalt on oluline kollageeni positiivne mõju liigestele ja karvkattele.

Terviseteadlikud lemmikloomaomanikud hindavad ka meie kastmete madalat energiasisaldust. Minimaalse rasvasisaldusega tooted on ideaalsed lemmikloomadele, kellel ülekaaluga probleeme või kui teadlikult hoolitsetakse  looma tervisliku kehakaalu eest.

Kastmete vastupandamatu aroom ja maitse parandab lemmiku söögikogemust. Ideaalne lemmikloomadele, kellel on nõudlikud maitsemeeled, kuid ilmselgelt rõõmustavad ja rikastavad kastmed kõikide lemmikute söögilauda, kas igapäevase toidu lisandina või lihtsalt tervisliku maiusena.